Kontakta oss

Har du frågor, tips eller synpunkter? Tveka inte att kontakta oss på: kontakt@vasteraspride.se

Du kan även kontakta oss eller följa oss via sociala medier:

Facebook   Instagram   Twitter

Kontakta någon i styrelsen

Ann Gräsberg

Styrelseledamot
ann@vasteraspride.se

Carita Widjeskog

Ordförande
carita@vasteraspride.se

Jenny Rossgård

Pridegeneral
jenny@vasteraspride.se

Johannes Wretljung Persson

Styrelseledamot
johannes@vasteraspride.se

Josefine Jehrlander

Styrelseledamot
josefine@vasteraspride.se

Peter Kon

Kassör
peter@vasteraspride.se

Ulrica Martinsdotter

Ulrica Martinsdotter

Sponsorer / Press
ulrica@vasteraspride.se

Tård Wennerborg

Webb / Medlemmar
tard@vasteraspride.se